1. – 5. júla

Poklad v čarovnom lese
Umelecká múza nás zavedie na cestu za legendou o bájnom farebnom poklade v stratenom čarovnom lese. Cestu za pokladom si spríjemníme pomocou zvukov, hudobných nástrojov a piesní. Priateľmi nám budú aj farby, štetce a prírodné materiály. Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 5 – 12 rokov   /   ZAMERANIE: hudobno-kreatívne   /   KAPACITA: 15   /   CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.

8. – 12. júla

Putovanie s Guľkom Bombuľkom
Máte vnúčence na prázdninách a chceli by ste spolu s nimi zaujímavo stráviť letné dni? Je tu týždeň určený pre deti a ich starých rodičov na spoločné hry a zaujímavé aktivity v prírode. Spoločníkom nám bude Guľko Bombuľko, spolu s ním sa všetci vydáme objavovať  aj záhady čarovného lesa. (účasť dieťaťa je možná aj bez starého rodiča.) Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 4 – 8  rokov   /   ZAMERANIE: prírodné, kreatívne  /   KAPACITA: 15   /   CENA: 149 € (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.

15. - 19. júla

Melódie lesa
Hudobno-ilustrátorský týždeň so Zbyňom a Tomášom. Vymyslíš si vlastné slová, melódie a kresby do knihy, ktorú si na záver odnesieš domov. Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 7 – 12  rokov   /   ZAMERANIE: hudobno-výtvarné  /   KAPACITA: 15   /   CENA: 149 €  (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.

29. júla – 2. augusta

Lesné dobrodružstvá
Ako vyzerá pravé lesné dobrodružstvo? Ako si postaviť v lese prístrešok a pripraviť jednoduché jedlo? Vydáme sa do lesa objavovať jeho zaujímavý život. Popritom  nás čaká kopec zábavných hier, základy capoeiry a parkuru a na záver aj olympiáda v netradičných disciplínach. Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 7 – 12  rokov   /   ZAMERANIE: lesné poznávacie, tanečné /   KAPACITA: 20   /   CENA: 149 €   (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.

5. – 9. augusta

Čaro byliniek
S bylinkárkou Mirkou sa počas prechádzok v prírode zoznámime s rôznymi bylinkami. Navštívime permakultúrnu záhradu, dozvieme sa, ako sa pestuje zeleninka a ovocie. Vytvoríme si herbáre a rôzne zaujímavé predmety z prírodných materiálov. Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 5 – 12  rokov   /   ZAMERANIE: prírodné, kreatívne /   KAPACITA: 15   /   CENA: 149 €  (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.

12. – 16. augusta

Tvoríme z hliny  (plne obsadený)
Vydáme sa na cestu objavovania prehistorických keramických techník, pripomenieme si spôsob prípravy hliny a základné techniky jej tvarovania.  Dozvieme sa tiež veľa zaujímavého o koňoch – zistíme ako sa o nich správne starať a naučíme sa aj základy jazdy na koni. Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 5 – 12  rokov   /   ZAMERANIE: kreatívne, prírodovedné /   KAPACITA: 15   /   CENA: 149 €   (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.

19. – 23. augusta

Huráá na kone
Čo všetko  potrebuje k svojmu životu jazdecký kôň?  Koľko toho zje a vypije?  Budete to môcť zistiť  a vidieť. Zistíme tiež, ako sa o koníka správne postarať a naučíme sa aj základy jazdy na koni.  Dozvieme sa, v akej krajine vznikli rozprávky Máša a medveď, Vlk a zajac a naučíme sa v tomto jazyku  nielen mnoho slovíčok a viet, ale možno aj celú pesničku. Pre viac informácií kliknite tu.

VEK: 7 – 12  rokov   /   ZAMERANIE: prírodovedné, jazykové /   KAPACITA: 15   /   CENA: 149 €  (súrodenci 125€ / dieťa)
29 € / 1 deň. Rezervácia nutná vopred.